Psychoterapia par Warszawa Bielany

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, czy psychoterapia par warszawa bielany to skuteczne rozwiązanie dla pojawiających się problemów w związku?Z tym pytaniem boryka się wiele par. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie każdy wie, dlaczego warto skorzystać z tej formy pomocy. Jeśli zależy Ci na poprawie relacji i utrzymaniu satysfakcjonującego związku, zapraszam do przeczytania tego artykułu. Przyjrzyjmy się wspólnie, dlaczego psychoterapia par warszawa bielany to dobre rozwiązanie.

 

Poznanie własnych potrzeb

 

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie potrzeby ma nasz partner lub partnerka. To z kolei często oznacza niepotrzebne konflikty w związku. Dzieje się tak między innymi dlatego, ponieważ różńmy się miedzy sobą. Czasem trudno jest nam rozmawiać ze sobą wprost. Obawiamy się niewygodnych pytań.Innym problemem , który dość często pojawia się w związkach, jest ignorowanie, lub też bagatelizowanie potrzeb własnych bądź potrzeb partnera czy partnerki. W tym momencie zapewne zastanawiacie się, co zrobić, skoro sami nie jesteście z różnych względów sobie pomóc? Przy długotrwałych konfliktach lub nieprozumieniach, czasem najlepszym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych psychoterapeutów. Z pomocą specjalistów można nauczyć się skutecznej komunikacji. Dobra komunikacja to podstawa budowania zdrowych i silnych relacji.Dzięki poznaniu zasad skutecznej komunikacji nauczycie się rozmawiać o swoich,  własnych uczuciach i potrzebach, oraz potrzebach waszych partnerów lub partnerek. Dowiecie się także jak skutecznie i z szacunkiem rozwiązywać różnego rodzaju konflikty w waszych związkach. W ten sposób możecie między innymi wzmocnić wasze relacje, lub tez uniknąć w przyszłości różnego rodzaju niepotrzebnych sporów, mogących negatywnie wpłynąć na wasz związek.

 

Podsumowanie

 

Decyzja o podjęciu wspólnej terapii dla par może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli zależy wam na poprawnych relacjach w waszych związkach. Pomoc terapeuty w tych kwestiach pozwala bowiem spojrzeć na różne sprawy z innej perspektywy Na terapii nauczycie się, jak przeprowadzać trudne rozmowy, by związek zaspokajał potrzeby obu partnerów. Przyczyny problemów w związku mogą być różne. Z pomocą terapeuty odkryjecie, dlaczego doświadczyliście kryzysu, poznacie sposoby pokonania go i dowiecie się, jak zapobiec podobnym problemom w przyszłości

 

Moc Myśli - logo. psycholog Warszawa

Moc Myśl

 

psycholog Warszawa Targówek

psycholog Warszawa Bielany

psycholog dziecięcy Warszawa Targówek

psycholog dziecięcy Warszawa Bielany

psychoterapia Warszawa Targówek

psychoterapia Warszawa Bielany

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Moc Myśli 2022, polityka prywatności

ikona